Yeme

Plnochutné potraviny

Slovenský koncept lokálnych a remeselných potravín sa stal za posledné roky lovebrandom. YEME sa však rozhodlo ísť ešte ďalej a umožniť svojím zákazníkom aj stále popúlárnejší nákup potravín online s dovozom až domov. Túto výzvu sme s nadšením prijali a vytvorili moderné online riešenie webovej prezentácie spolu s e-shopom. Okrem kódovania responzívnych HTML šablón s mnohými užívateľskými interakciami sme vytvorili kompletný backend aplikácie, prepojenie s firemným ERP a pokladničným systémom, hardvérom pre odbavovanie objednávky z predajne, pokročilú logiku doručovacích slotov či e-mailové notifikácie.

Pozrieť webstránku

Littlepeople

Vecičky pre naše detičky a celú rodinu

Little People je obľubená slovenská značka detského oblečenia. S rožširovaním on-line predajnej siete do ďalších krajín Európy potrebovala vytvoriť aj e-shop na mieru, ktorý okrem samotného predaja zabezpečí aj kompletnú správu objednávok a výroby produktov na pozadí. E-shop Little People z našej dieľne dnes obsluhuje 8 krajín v 4 rôznych menách, umožňuje platbu cez 6 rôznych platobných brán, komunikuje s účtovným softvérom Pohoda aj MRP a pripravuje kompletné dáta pre krajčírsku výrobu produktov. Súčasťou realizácie bola aj pokročilá serverová infraštruktúra, na ktorej je aplikácia prevádzkovaná.

Pozrieť webstránku

Autoštýl

Autorizovaný predaj a servis vozidiel

Pre autorizovaného predajcu vozidiel Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault, Dacia a Nissan sme vytvorili prezentačný web, ktorého súčasťou je množstvo dopytových formulárov na objednávku vozidla, prehliadku v servise či nahlásenie poistnej udalosti. Pre správu obsahu na webe je k dispozícií kompletný CMS systém vytvorený na mieru. Ponuka skladových vozidiel je pravidelne automaticky synchronizovaná s najvačšími inzertným portálmi na Slovensku. Web je taktiež prepojený s interným CRM systémom a vytvorili sme aj API rozhranie pre komunikáciu s mobilnou aplikáciou Autoštýl.

Pozrieť webstránku

Asaprint

Rýchla a jednoduchá online tlač

Pripravili sme ecommerce riešenie pre reklamnú agentúru v Trenčíne, s pohodlnou online objednávkou výroby tlačovín a reklamných predmetov. Objednávkový proces umožňuje nahrať vlastný grafický návrh alebo výbrať z preddefinovaných tém, či napísať zadanie pre grafika. Fulltextové vyhľadávanie v tisíckach položiek s reklamnými predmetmi zabezpečuje engine ElasticSearch. E-shop tiež obsahuje prepojenie s externým API rozhraním pre kalkuláciu nákladov na tlač a viaceré platobné brány.

Pozrieť webstránku

Volvisti

Najširšia ponuka vozidiel VOLVO na trhu

Web Volvisti je príbuzný k webu Autoštýl so zameraním výhradne na značku Volvo. Prezentačná časť webu podobne ako hlavný web Autoštýl obsahuje množstvo dopytových formulárov na objednávku vozidla, prehliadku v servise, nákup príslušenstva či nahlásenie poistnej udalosti. Dáta z dopytov sú ukladané a vyhodnocované v internom CRM systéme, s ktorým web komunikuje prostredníctvom API rozhrania. Weby Autoštýl a Volvisti su spravované jedným spoločným Headless CMS systémom vytvoreným na mieru.

Pozrieť webstránku

Neklam

Overovanie podnikateľských subjektov

Portál Neklam sa zameriava na boj proti nespoľahlivým podnikateľom a firmám. Overením subjektu získa užívateľ prehľadný a komplexný report o finančnej kondícii firmy vrátane aktívnych exekúcií či súdnych sporov. Portál Neklam komunikuje s niekoľkými externými API rozhraniami. Obsahuje možnosť SMS platby, platbu kartou alebo predplatenými kreditmi, registráciu užívateľského konta a automatickú fakturáciu. Súčasťou portálu je administračné rozhranie pre kompletnú správu všetkých dát.

Pozrieť webstránku

Hrdý partner

Klienti, ktorí využívajú webové riešenia z našej dieľne.

Yeme
Yeme
Autoštýl
Purocreative
KJG
Dunajský pivovar