E-shopy a webové aplikácie na mieru

Programujeme e-shopy a webové aplikácie presne podľa potrieb Vášho biznisu.

 • 1

  Eshop na mieru

  Vytvoríme pre Vás rýchly, pohodlný a automatizovaný eshop, ktorý bude spĺňať všekto potrebné pre úspešné fungovanie Vášho biznisu. Riešenie na mieru obsahuje len dohodnutú funkcionalitu, ktorú využívajú Vaši zákazníci alebo Vy pri správe e-shopu. Vďaka tomu aplikácia neobsahuje veľké množstvo nevyužitého zdrojového kódu a je optimalizovaná priamo pre Vaše potreby, čo má priamy dopad na rýchlosť načítavania stránky v prehliadači a rovnako tak všetky procesy, ktoré eshop využíva.

 • 2

  Webová aplikácia na mieru

  Okrem e-shopu pre Vás vytvoríme akúkoľvek webovú aplikáciu, podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Či už sa jedná o portál špecifického zamerania, rôzne interné systémy pre evidenciu a správu dát, zákazníkov, objedávok a podobne. Výhodou aplikácií vytvorených pomocou webových technológií je ich ľahká dostupnosť kdekoľvek na svete a nezávisloť na zariadení či operačnom systéme. K Vašej aplikácií sa jednoducho dostanete kedykoľvek a kdekoľvek cez notebook, tablet či Váš smartphone.

 • 3

  Variablita a nezávislosť

  Pri riešení na mieru nie ste technicky ničím limitovaní v prípade potreby rozširovania či úprav na Vašom e-shope alebo webovej aplikácii. Máte tak neobmedzené možnosti integrácie systému so službami tretích strán (platobné brány, skladové systémy, účtovné systémy, logistické systémy, ...), neobmedzené možnosti pri vytváraní nových funkcionalít pre Vašich zákazníkov, ktoré Vám môžu pomôcť zvýšiť konverzie a množstvo nákupov, neobmedzené možnosti pri správe Vašej webovej aplikácie v administračnom rozhraní. Nie ste závislí na dostupnosti existujúcich pluginov.

 • 4

  Interné aplikácie

  Vďaka riešeniu na mieru dokážete optimalizovať Vaše vnútrofiremné procesy na pozadí, zautomatizovať množstvo rutinných úloh a tak šetriť svoj čas.

FRIO tech standards

Pozrite si prehľad technológií a štandardov, ktoré pri našej práci využívame.

Stiahnuť PDF