Frontend (HTML/CSS/JS)

Kódujeme rýchle, responzívne, valídne, SEO & user-friendly šablóny.

 • 1

  Technológie a frameworky

  Voľba použitých technológií a frameworkov je vždy individuálna v závislosti na projekte. Máme vlastný sandbox, no kamošíme sa aj s Bootstrapom a Tailwindom v kombinácií s populárnymi JS technológiami NEXT, REACT, NODE či TypeScript. Súčasťou dodaných šablón je aj styleguide, ktorý slúži ako vodítko pri štýlovaní nových podstránok.

 • 2

  Metodika zápisu - BEM

  Pri kódovaní šablón používame zaužívané moderné trendy, medzi ktoré patrí aj metodika pomenovávania DOM elementov. Vďaka jednotnému pomenovávaniu a komponentovému prístupu dokáže efektívne v práci pokračovat aj ďalší programátor bez potreby študovania rozsiahlej dokumentácie.

 • 3

  Optimalizácia

  Rýchlosť načítavania stránky je dôležitý faktor pre vyhľadávače, robotov a navštevníkov. Minifikácia je proces, v ktorom odstránime všetky nepotrebné a nadbytočné elementy (medzery, komentáre), ktoré neovplyvnia funkčnosť webu. Proces je plne zautomatizovný pomocou GULP taskov a riadne zdokumentovaný.

 • 4

  Responzivita

  Responzivita webu zabezpečuje optimálne zobrazenie stránky na každom druhu zariadenia (počítač, notebook, tablet, smartphone ...). Rozloženie prvkov na stránke sa mení v závislosti na veľkosti použitého displeja tak, aby daná plocha bola čo najlepšie využitá a užívateľsky prívetívá.

 • 5

  SEO

  Šablóny, ktoré pripravíme sú vadlídne a spĺňajú všetky technické náležitosti na zlepšenie ogranického vyhľadávania, metadata, mikroformáty, a ďalšie technikálie.

FRIO tech standards

Pozrite si prehľad technológií a štandardov, ktoré pri našej práci využívame.

Stiahnuť PDF