Backend (PHP)

Vytvárame API rozhrania, importy/exporty dát, prepojenia webových aplikácií a mnohé ďalšie.

 • 1

  Neobmedzené možnosti aplikácie

  Do Vašej aplikácie dokážeme implementovať on-line platobné brány, analytické nástroje, prepojenia so skladovými, účtovnými, ERP či logistickými systémami alebo vytvoriť API rozhranie. Všetky Vaše dáta tak môžu byť automaticky prepojené a zdieľané všade tam, kde ich potrebujete.

 • 2

  Nette

  Pri tvorbe používame populárny český PHP framework Nette, ktorý poskytuje dokonalé zabezpečenie Vašej aplikácie pred CSRF a XSS útokmi, efektívnu prácu s databázou a je ľahko rozšíriteľný o rôzne balíčky.

 • 3

  Udržateľnosť

  Pre správne fungovanie aplikácie je pre nás samozrejmosťou písať prehľadný kód, ktorý spĺňa všetky naše interné coding standards. Vďaka tomu je aplikácia dlhodobo udržateľná a novú funkcionalitu dokážeme zapracovať bez toho, aby ohrozila ostatné funkčné časti webu.

 • 4

  Testy & logy

  Chybovať je ľudské ale logovať božské. Aplikácia odchytáva chyby, ktoré sa môžou počas jej fungovania objaviť. Vďaka hlbokému logovaniu chyby dokážeme rýchlo a efektívne odstrániť nedostatok, ktorý sa objavil. Statická analýza kódu sa automatizovane vykoná vždy pred spustením do produkcie vďaka CI/CD.

FRIO tech standards

Pozrite si prehľad technológií a štandardov, ktoré pri našej práci využívame.

Stiahnuť PDF